22
09.2020

X Międzynarodowy Kongres PTReh Gdańsk, 12-14.09.2019

12
06.2017

Warunki udzielania Patronatu PTReh

Informacja dla PT Organizatorów kursów i szkoleń ubiegających się o patronat naukowy Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji1. W celu ubiegania się o patronat naukowy Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji należy wypełnić załączony formularz i przesłać go pocztą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

2. Wniosek powinien wpłynąć przynajmniej miesiąc przed planowanym terminem posiedzenia Zarządu Głównego. W przeciwnym razie rozpatrywanie wniosku może zostać przełożone na kolejne posiedzenie Zarządu Głównego.

3. O decyzji Zarządu Głównego wnioskodawca zostanie poinformowany na podany w formularzu adres e-mail.

4. W terminie do miesiąca po zakończeniu szkolenia prosimy o przesłanie krótkiego sprawozdania (dokument formatu PDF), na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., z informacją czy kurs się odbył, czy w całości zrealizowano program, ilu uczestników wzięło udział w kursie.

 
12
06.2017

XVIII Sympozjum Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji, 12-14.10.2017 r.

Zapraszamy do udziału w XVIII Sympozjum Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji, które odbędzie się w dniach 12-14 października 2017 r. w Rzeszowie.