Międzynarodowe Towarzystwo Rehabilitacji i Medycyny Fizykalnej (ISPRM) ogłasza konkurs na innowacyjne rozwiązania w rehabilitacji. W konkursie mogą wziąć udział indywidualnie lub jako członkowie multidyscyplinarnego zespołu, lub w powiązaniu z firmą menedżerowie projektów w dziedzinie zdrowia (inżynierowie, bioinżynierowie, badacze z takich innych dziedzin, takich jak informatyka, robotyka, biomechanika…).

Innowacją może być urządzenie, oprogramowanie, proces lub rozwiązanie organizacyjne. Warunkiem udziału w konkursie jest, by zgłaszna innowacja była w okresie 14 Kongresu ISPRM (4-9 marca 2010, Orlando) w fazie wdrożenia, ale przed wprowadzeniem na rynek. Jury oceni nowatorski charakter projektu, przydatność, możliwości rozwoju i korzyści ekonomiczne.

Termin zgłoszeń upływa 15 stycznia 2020

Zwycięzca prócz propagacji swojej innowacji na forum Światowego  Kongresu otrzyma nagrodę finanową i roczne bezpłatne członkostwo w ISPRM

Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat konkursu, wyślij e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.